GSM Gönüllüleri, Mikrofon Sizde!

2017 yılı ve daha öncesinde GSM Gönüllüğü yapanlar, yeni gönüllüler için maceralarını mikrofona anlatıyor. Kamp anılarınız, EVS tecrübeleriniz, Exchange hikayelerniz, iyi veya kötü tecrübeleriniz, tavsiye ve uyarılarınız ile kişisel notlarınızın yer alacağı çok tatlı röportajlar için sizi GSM'ye davet ediyoruz. Kahveler bizden, anılar sizden!

0
1001

2017 yılı ve daha öncesinde GSM Gönüllüğü yapanlar, yeni gönüllüler için maceralarını mikrofona anlatıyor. Kamp anılarınız, EVS tecrübeleriniz, Exchange hikayelerniz, iyi veya kötü tecrübeleriniz, tavsiye ve uyarılarınız ile kişisel notlarınızın yer alacağı çok tatlı röportajlar için sizi GSM’ye davet ediyoruz. Kahveler bizden, anılar sizden!

Bildiğiniz gibi yeni web sitemizi size bilgilendirici ve eğlenceli içerik üreten, çok daha yetenekli ve geniş kapsamlı bir hale getirdik. Amaçlarımızdan biri, eski gönüllülerimizin deneyimlerinin yeni gönüllülerimiz ile buluşmasını sağlamak. Çünkü geçtiğimiz sene bir çoğunuz bize bu soru ile geldi: “Eski gönüllülerin deneyimlerine ulaşabileceğimiz bir blog var mı?.”

Artık var! 

Eğer siz de bir GSM Gönüllüsü olarak gönüllülük anılarınızı anlatmak istiyorsanız, size bir kahve ikram etmekten mutluluk duyarız. Dünya’nın dört bir yanından gelip GSM’de AGH gönüllüsü olan arkadaşlarımıza vereceğiniz cevapları, anlatacağınız hikayeleri, deneyimlerinizi, uyarı ve tavsiyelerinizi biz de heyecanla dinleyecek, aynı heyecanla yeni gönüllülere ulaştıracağız.

GSM Ofisi: Bayındır Sk. 45/9 Kızılay-Ankara: (0312) 417 11 14

Lütfen aşağıda yer alan formu doldurarak röportaj günlerine katılmak istediğinizi bize bildirin. 

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın