Sevgili GSM: Gönüllülerin Seni Çok Sevdi.

0
13606

Zaman çabuk geçiyor, değil mi?

Özellikle de farklı ülkelerden değişik insanlarla olduğunda ve bundan çok keyif aldığın zaman. Bu yazı, kamptaki bütün katılımcılar tarafından yazıldı.

Neden?

Çünkü kampı, birbirimizi, Kırklareli’ni, işimizi ve beraber geçirdiğimiz zamanları çok özledik. Bu yazı bizim ‘’Teşekkür’’ yazımız.

Meksika’dan Clara

Kırklareli’ndeki gönüllülük deneyimimizi unutulmaz yaptığınız için teşekkürler. Her şey çok güzel hazırlanmıştı ve herkes çok sıcak kanlıydı. Kırklareli Belediyesi bizim rahat olmamız için her şeyi yaptı. Türkiye’yi evimiz gibiydi. 

Ukrayna’dan Roksolana

Ne kadar minnettar olduğumuzu anlatamam! Özellikle Belediye’ye ve bu kampı unutulmaz yapmak için çabalayan herkese. Bize sağladığınız bütün imkanlar için sonsuz teşekkürler. Türkiye’nin tarihini öğrenmek, Atatürk’ün evi için yapılan restorasyona katkıda bulunmak ve mutlu insanların şehrinde kısa süreliğine de olsa yaşamak bizim için büyük bir şanstı. Bizim için yaptığınız her şeye minnettarız!

Güney Kore’den Hyeonsoo

Belediye’ye ve GSM’ye çok teşekkürler. İngilizce seviyem çok iyi değildi fakat bütün katılımcılar her zaman benimle konuşmaya çalıştı. Kampı gerçekten çok sevdim ve tekrardan teşekkür etmek istiyorum. Hepimiz farklı yerlerden geldik ama ben kendi ailemle berabermişim gibi hissettim. Beraber bir sürü etkinlik yaptık ve bunları asla unutmayacağım. Eğer Kore’ye gelmek isterseniz, sizi ağırlamayı çok isterim. 2 hafta için çok teşekkürler!

Ukrayna’dan Svetlana

Belediye’ye bizimle ilgilendikleri ve 2 hafta için çok güzel bir program hazırladıkları için teşekkür ederim. Bu iki haftayı asla unutmayacağım! Her zaman neşeli oldukları için takıma da teşekkür ederim. Hepinizi tanımaktan dolayı çok mutluyum, sizi şimdiden özledim!

Kamp süresince bana bu kadar güzel duygular yaşattığınız içi teşekkür ederim, umarım tekrar buluşuruz sizinle!

Ukrayna’dan Bogdan

Kırklareli’nde geçirdiğimiz mükemmel iki hafta içi teşekkürler… Gerçekten inanılmazdı… Sizin sayenizde tanıma fırsatı bulduğumuz Kırklareli gerçekten muhteşem.  Gezi etkinlikleri, deniz  seyahati, Türkçe dersleri. Her şey için teşekkürler…

Anlayışını ve kibarlığınız için teşekkürler! Bu kadar sıcak kanlı ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler!

Bu inanılma şehire tekrar tekrar gelme isteği için teşekkürler!

Hong Kong’dan Gary

Belediyeye bize Türkiye hakkında daha fazla öğrenme şansı verdiği için teşekkürler. Özellikle hamam ve Edirne’deki müze gezisi. Unutulmaz bir deneyimdi benim için. Her şey için teşekkürler!

Rusya’dan Dasha 

İlginiz için teşekkürler! Sabrınız için teşekkürler!

Sempatikliğiniz için teşekkürler! Sıcak kanlı olduğunuz için teşekkürler!

Rusya’dan Tanya

Belediyeye ve GSM’ye bu harika kamp için teşekkürler. Turistik bir şehir olmaması benim için büyük şanstı ve Kırklareli’ne aşık oldum.

Teşekkürler Türkiye, bu muhteşem insanlar ve güneş için. Gelirken kaybolduğum zaman, insanlar rusça ve İngilizce bilmemesine rağmen yardım etmeye çalıştılar. Otobüsten biri tek başıma kalmamam için 4 saat benimle bekledi.

Kırklareli Belediyesindeki bütün kibar insanlara teşekkürler, özellikle baklava dükkanındakilere bize sürekli bedava yiyecekler verdikleri için teşekkürler.

Hey,sen! Benimle bu projede olan her gönüllüye teşekkürler.  Keşke sizi daha önce tanısaydım ama hepiniz benim kalbimdesiniz.

Türkiye’den Senay

Mükemmel bir kamp geçirdik. Gerçekten çok keyif aldım GSM ve Belediye sayesinde! Bizimler her zaman ilgilendiniz ve en iyi şeyleri sağladınız yamaç paraşütü, Edirne’ye gezi gibi. Her zaman bize karşı naziktiniz.

Yemekler,  konaklama ve bize tanıdığınız bütün fırsatlar için teşekkürler.

Türkiye’den Gözde – Kamp Lideri

Belediye ve muhteşem katılımcılar sayesinde çok güzel bir kamp geçirdik. Öncelikle, Emine Hanım’a çok minnettarım.  Her zaman en iyisi için çabaladı ve bütün isteklerimize olumlu yanıt verdi. Çok teşekkürler!

Ayrıca bütün katılımcılara da teşekkür ediyorum. Hepiniz çok sevimli ve mükemmeldiniz.

Kamp sizin sayenizde çok keyifli geçti!

Ukrayna’dan Daria – GSM’de AGH gönüllüsü

Belediyeye ve Kırklarelinde yaşayan insanlara, bize şehri tanıma fırsatı verdikleri için her zaman bizimle ilgilendikleri için teşekkürler. Çok mutluyum çünkü bu küçük şehirde ikinci ailemi bulmuş gibi hissediyorum.

Muhteşem etkinlikler için teşekkürler, küçük bir şehirde etkinlik organize etmenin  ne kadar zor olduğunu biliyorum ama gerçekten muhteşemdi!

Murat Bey’e destekleri ve ilgisi için teşekkürler.

Yerel halka bizimle beraber çalıştıkları, yardım ettikleri ve deneyimlerini paylaştıkları için teşekkürler. Bunun bizim için ne kadar değerli olduğunu bilemezsiniz. Bir sürü katılımcı hayatlarında ilk kez çiçek ve ağaç dikti! 

Kırklareli’ne bizi ağırladığı için ve bu kadar neşeli ve güzel insanları olduğu için teşekkürler!

Bütün katılımcılara bu kadar ilgili ve sevgi dolu oldukları için ve bizimle ülkeleri hakkında bilgi paylaşımı yapıp yeni şeyler öğrenmemizi sağladıkları için teşekkürler!

Seni özleyeceğiz Kırklareli!

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın