Ocak Ayı Erken Kayıt İndirimi Başladı! – 2018

0
16137

GSM’den yeni yıl hediyesi: Ocak Ayı Erken Kayıt İndirimi!

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları’nda Ocak Ayı boyunca sürecek olan bu harika fırsatı kaçırmayın!

 İtalya: 175 €
 Rusya: 150 €
 Estonya: 150 €
 İzlanda: 150 €
 Sırbistan: 150 €

*İzlanda kamplarında 250 € ekstra ücret ve kıta Avrupası ülkelerine kıyasla pahalı uçak biletlerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Kampanyalı ücretlere kampanyasızlarda da olduğu gibi konaklama, üç öğün yemek ve kamp etkinlikleri dahildir. Kampanyadan her yaş grubu kampçı yararlanabilir. 18 yaş altı kampçıların hangi ülkelere başvurabileceğini görmek için buraya tıklayınız.

Kampanyaların düzenli bir programı yoktur, her ay belirli ülkeler için kampanya yapılmamaktadır. Kampanyalardan yararlanabilmek için lütfen bizi takip edin.

Ocak Ayı içerisinde kayıt işlemlerini tamamlayan kampçılarımız öncelikli kontenjan, düşük kur ve indirimli kayıt ücreti avantajlarından yararlanıyor. Sen de bu fırsattan yararlanmak ve önümüzdeki yaz Avrupa’da 2-3 haftalığına, Uluslararası katılımcılarla harika bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsan elini çabuk tut, fırsatı kaçırma!

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları için Ocak Ayı indirimi, erken kayıt indirimidir. Ocak Ayı indiriminden yalnızca;

* Ocak 2018’de online başvuru işlemini tamamlamış,
* Ücretini ödemiş,
* Sözleşmesini imzalamış kampçılar yararlanabilir.

Kampanyalı ücretler yalnızca kayıt ofisimizde euro nakit olarak kabul edilecektir.

Bildiğiniz bütün seyahat programlarını unutun. Gençliğin en ekonomik, en verimli, en eğlenceli, en öğretici kamp programı olan Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları başvuruları devam ediyor. 2018 yazında Avrupa’nın dilediğiniz bir yerinde veya Dünya’nın diğer yerlerinde uluslararası katılımcılarla birlikte muhteşem bir kampa katılmak, bu eşsiz serüvene siz de dahil olmak istiyorsanız, bizce geç kalmayın!

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları, Dünya’nın dört bir yanından gelen katılımcıların buluştuğu uluslararası bir kamp organizasyonudur. Her kampın bir teması ve her kampın bir proje misyonu vardır. Doğa kamplarında bisiklet yolu, ağaçlandırma çalışmaları gibi işler yapabilirken, bir arkeoloji kampında tarihe yakından tanıklık edebilir, bir festival kampında ise eğlencenin doruklarını yaşarken festival organizasyonunda yer alabilirsiniz. Gençlerin İngilizce dil pratiği yaparken değişik ülkelerden dostluklar edindiği ve eşsiz anılarla geri döndüğü bu kamplara siz de katılabilirsiniz. Size beş yıldızlı değil, beş bin yıldızlı bir otelde tatil imkanı olduğundan söz ediyor, üstüne üstlük bunun için servet ödemeniz gerekmediğinden bahsediyoruz.

 


BAŞVUR  DETAYLI BİLGİ

.18 Yaş Üstü Sözleşme İndir. 18 Yaş Altı Sözleşme İndirMuvafakatname İndir

outgoing@gsm.org.tr
(0312) 417 11 24
Bayındır 2 Sokak 45/9 Kızılay, Ankara
GSM – Gençlik Servisleri Merkezi

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın