Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları – 2018

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları 2018 programını kaçırmayın. Başvurular devam ediyor, erken başvuran kampa gidiyor!

0
8038

Bildiğiniz bütün seyahat programlarını unutun. Gençliğin en ekonomik, en verimli, en eğlenceli, en öğretici kamp programı olan Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları başvuruları devam ediyor. 2018 yazında Avrupa’nın dilediğiniz bir yerinde veya Dünya’nın diğer yerlerinde uluslararası katılımcılarla birlikte muhteşem bir kampa katılmak, bu eşsiz serüvene siz de dahil olmak istiyorsanız, bizce geç kalmayın!

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları, Dünya’nın dört bir yanından gelen katılımcıların buluştuğu uluslararası bir kamp organizasyonudur. Her kampın bir teması ve her kampın bir proje misyonu vardır. Doğa kamplarında bisiklet yolu, ağaçlandırma çalışmaları gibi işler yapabilirken, bir arkeoloji kampında tarihe yakından tanıklık edebilir, bir festival kampında ise eğlencenin doruklarını yaşarken festival organizasyonunda yer alabilirsiniz. Gençlerin İngilizce dil pratiği yaparken değişik ülkelerden dostluklar edindiği ve eşsiz anılarla geri döndüğü bu kamplara siz de katılabilirsiniz. Size beş yıldızlı değil, beş bin yıldızlı bir otelde tatil imkanı olduğundan söz ediyor, üstüne üstlük bunun için servet ödemeniz gerekmediğinden bahsediyoruz.

Konaklama, 3 öğün yemek ve kampta yapacağınız aktivitelerin sadece 225 € olduğu bu eşsiz kamplara siz de katılabilirsiniz.

İletişim
(0312) 417 11 24
outgoing@gsm.org.tr
Bayındır Sokak, 45/9 Kızılay, Ankara

BAŞVUR

DETAYLI BİLGİ

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın