GRUP KAMPLARI ALMANYA

BAŞVURU YAP
Bu yıl 54. kez düzenlenecek olan Almanya Uluslararası Gençlik Kampı sizlere, değişik ülkelerden gençlerle birlikte geçirebileceğiniz harika tatil fırsatı sunuyor! Almanya’da 1964 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Gençlik Kampı; Almanya, Hollanda, İrlanda, İspanya, Çekya, Polonya, Rusya, Tunus ve Türkiye’den gençlerin katılımıyla düzenleniyor.

Kampta Neler Var?
Kamp süresince oldukça zengin kültürel, sanatsal, sosyal ve sportif (basketbol, voleybol, futbol, masa tenisi yüzme v.b.) etkinliklere, farklı başlıklar halinde düzenlenecek grup çalışmalarına, çevre gezilerine, akşam eğlencelerine ve partilere katılabilecek, değişik ülkelerden gençlerle arkadaşlık bağları kurabileceksiniz…

Kamp Programı

Kamp Yeri

Kamp her yıl Almanya’nın güney bölgesinde yer alan bir okulda düzenleniyor. Bu yıl kampımıza Almanya’nın şirin kentlerinden birisi olan Pocking’de, Wilhelm Diess Gymnasium ev sahipliği yapacak. Konaklama ve Yemek Gençlerin kamp süresince konaklama ve yemek ihtiyaçları Wilhelm Diess Gymnasium’da karşılanacak, kamp etkinliklerinin büyük kısmı da aynı okulda gerçekleştirilecek. Okulun sınıfları sizlerin konaklayabilmesi için şirin birer yatakhaneye dönüşecek, her bir katılımcıya şişme yatak, yastık, battaniye ve nevresim takımı verilecek.

Bu Kampa Neden Katılmalıyım?
Uluslararası Gençlik Kampı sizlere dinamik ve eğlenceli bir atmosfer sunuyor. Kamp süresince kendi alanında deneyimli GSM ve kamp ekibi kamp etkinliklerinde aktif olarak yer alabilmeniz için sizlere destek olacak. Kampa değişik ülkelerden katılan gençlerle tanışabilecek, İngilizce/Almanca pratik yapma imkanı bulabileceksiniz.

Grup Liderleri
Tüm program boyunca Türkiye’den GSM’nin görevlendireceği bir gençlik lideri sizlere eşlik edecek. Almanya’ya vardığınız andan itibaren, Alman grup liderleri de grubumuza katılacak ve kamp süresince sizlere destek olacaklar.

Almanya Havaalanı Transferleri Grubumuz Almanya’ya vardığında Alman grup liderleri tarafından karşılanacak, kamp bitiminde de onların eşliğinde havaalanından Türkiye’ye uğurlanacaksınız.

Kamp Yeri: Pocking, Münih
Kampın Düzenleneceği Okul: Wilhelm Diess Gymnasium
Kamp Tarihi: 28 Temmuz 2018 – 05 Ağustos 2018

Katılım Ücreti:
İstanbul’dan gidiş dönüşler için: 900,00 € (EUR)
Ankara ve diğer illerden gidiş dönüş için: 950,00 € (EUR)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
-Münih Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
-Almanya’da Hava Alanı Transferi
-Tüm Kamp Aktiviteleri
-Çevre Gezileri
-Liderlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
– Vize Masrafları
-Yurt Dışı Çıkış Harcı
– Özel Harcamalar
– Seyahat Sağlık ve Kaza Sigortası

BAŞVURU YAP

GSM – Gençlik Servisleri Merkezi
(0312) 417 11 24
outgoing@gsm.org.tr
Bayındır 2 Sk. 45/9 Kızılay, Ankara