Grup Kampları YUNANİSTAN

BAŞVURU YAP

Yunanistan Uluslararası İngilizce ve Spor Yaz Kampı için kayıtlar devam ediyor!

Uluslararası Gençlik (Grup) Kampları da tıpkı gönüllü gençlik kampları gibi uluslararası olarak düzenlenmektedir. Kamp programları kapsamında atölye çalışmaları, sportif etkinlikler, geziler, oyunlar, kültürel partiler, gönüllü çalışma v.b. birçok farklı etkinlik düzenlenmektedir.

Yunanistan’da düzenleyeceğimiz “İngilizce ve Spor Kampı”nda 22 farklı spor dalıyla uğraşabileceksiniz… Yüzebilecek, ata binebilecek, okçuluk tecrübesi edinebilecek, futbol ve basketbol oynayabilecek, çeşitli sanat atölyelerine katılabilecek ve günde 2 saat İngilizce dersi alabileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eğlence dolu bir ortamda birbirinden güzel etkinliklerde yer alabileceğiniz eşsiz bir kamp sizi bekliyor!

İngilizce ve spor kampını, Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden birisi olan Halkidiki Yarımadası’nda Nees Fokies köyü yakınlarında bulunan ve Atatürk’ün doğum yeri olan Selanik’e 75 km uzaklıkta bulunan Halkidiki bölgesinde denize 200 metre uzaklıkta ve 120 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan uluslararası gençlik kampında gerçekleştireceğiz.

İngilizce ve Spor Kampı’nı çam ormanı içerisinde masal köyü gibi bir ortamda; yüzme havuzu, su sporları, binicilik, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, tenis, okçuluk, bisiklet, yoga, dans, outdoor faalietler, parkur, satranç, taekwondo ve sanat atölyeleri bir arada bulunuyor. Deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından hafta sonları hariç günde 2 saat süreyle verilen İngilizce dersleriyle İngilizce öğrenme sürecinden kopmayacak, Uluslararası Gençlik Kampı’na Yunanistan’dan ve değişik ülkelerden gelen gençlerle tanışma imkanı bulabileceksiniz. Kamp yerinde konaklama her birinde 8-12 kişinin konaklayabileceği, ranzaların ve banyonun bulunduğu şirin küçük evlerde sağlanacak. Kampın restoranı kampın tam ortasında yer almakta ve tüm tesisleri görmektedir. Gençlerin yemeklerinin her zaman sağlıklı ve lezzetli olmasına özel bir önem verilmektedir. Akşam vakitlerinde kendinize uygun eğlenceli etkinliklere de katılabileceksiniz. Hoş geldin gecesi, çığlık atma, şarkı, oyunlar, filmler, yetenek yarışmaları ve kültür geceleriyle dolu akşamlar sizi bekliyor olacak.

Kamp süresince deneyimli öğretmenler tarafından verilecek İngilizce derslerinde interaktif ve uygulamalı (oyun, tiyatro, drama vb.) eğitim yöntemleri kullanılmakta ve öğrencilerin derslere aktif katılımı hedeflenmektedir. Öğrencinin odak alındığı eğitimler esnasında dil düzeine göre dilbilgisinin yanısıra gençlerin yazılı ve sözlü analtımlarının da geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Eğitimler esnasında, öğrencilere tek tek odaklanılmakta, her öğrencinin farklı olduğu ve gruba farklı şeyler sunacağı düşünülmekte, eğitim, spor ve eğlenceyi birleştiren, üzerinde dikkatle çalışlmış bir program sunulmakta, öğrenciler tüm gün boyunca İngilizce konuşmaya teşvik edilmektedir.

Ücret: Ankara ve Diğer İllerden

     Kayıt Ücreti: 225 €
     Ekstra Ücret: 725 € 
     Gidiş Dönüş Uçak Bileti: 250 € (İsteğe Bağlı)

Ücret: İstanbul’dan
     Kayıt Ücreti: 225 €
     Ekstra Ücret: 725 €
     Gidiş Dönüş Uçak Bileti: 175 € (İsteğe Bağlı)

Ödemelerde taksitlendirme yapılabilmektedir. Lütfen taksitlendirmeler konusunda bizden bilgi isteyiniz.

Ücrete Neler Dahil?

Tam pansiyon konaklama. Tüm kamp aktiviteleri ve eğitimler. Teknik malzemeler. Güvenlik Ekipmanları. Bir yarım gün Selanik gezisi. Bir yarım gün tekne gezisi. Bir tam gün plaj. Hafta içi günlerde, günde iki saat İngilizce eğitimi. Gidiş-Dönüş uçak bileti.

Ücrete Neler Dahil Değil?

Yurt dışı çıkış harcı,

Vize ücreti,

Seyahat sağlık ve kaza sigortası,

Özel harcamalar,

BAŞVURU YAP

GSM – Gençlik Servisleri Merkezi
(0312) 417 11 24
outgoing@gsm.org.tr
Bayındır 2 Sokak 45/9 Kızılay, Ankara