Kış Kampları Başladı!

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları için yazı bekleyemeyen gönüllülerimize bağırıyoruz: Kış kampları başladı! Yazın stajı olan, ben bu yaz kesin yaz okuluna kalırım diyen, balayına giden veya tatilden dönmeyecek gönüllülerimiz için ara tatilde veya kış ortasında şöyle kısa bir dünya turu! Kontenjan az, başvuru çok; elinizi çabuk tutunuz.

1
2300

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları yaz programı (Mayıs-Eylül) için Mart ayını bekliyoruz. Kış programı içinse bunu yapmamıza gerek yok. Kış kamplarını hemen şimdi kamp listemizden inceleyebilirsiniz.

Adım adım başvuru:
1) Online Başvuru Formunu doldurup ücreti yatırabilirsiniz.
2) Buradan sözleşme ve/veya muvafakatnameye ulaşabilir, doldurup tarattıktan sonra outgoing@gsm.org.tr adresine e-posta olarak yollayabilirsiniz. E-posta olarak yolladıktan sonra en kısa sürede sözleşmelerin imzalanmış 2 nüsahasını da kargo olarak adresimize göndermeniz gerekmektedir. Sözleşmelerin bizim tarafımızdan da imzalanmış bir nüsahasını size kargo olarak yollayacağız.
3) Bu işlemleri tamamladıktan sonra tercih formunuzu size yönlendirmemiz için lütfen bize ulaşın.
4) Bir ülkeden en az 3 tercih yaparak doldurduğunuz tercih formunu bize gönderebilirsiniz.
5) Tercihlerinizin sonuçları için lütfen bizden haber bekleyin.

Uyarılar: 
1) Ülke ve kamp değişiklikleriniz için lütfen outgoing@gsm.org.tr adresine e-posta atınız.
2) Kamp başvurusu yaparken vize ve uçak bileti için yeterli zamanınız olduğundan emin olunuz.
3) Eski kampçı veya ikinci kamp indirimlerinden yararlanacak iseniz lütfen nakit ödeme veya eft/havale yollarını tercih ediniz. Kredi kartı ödemelerinde indirimden yararlanamayacağınızı unutmayınız.
4) Amerika Birleşik Devletleri’nin süresiz olarak durdurduğu vize başvuruları sebebiyle ABD kamplarına başvurmamanızı öneririz.

1 YORUM

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın