Orta Dönem – Uzun Dönem Kamplar (MTV-LTV)

0
2177

Orta Dönem (MTV) – Uzun Dönem (LTV) Kamplar

Uluslararası Gönüllü Gençlik Kampları’nda kısa dönem (STV) kampların yanı sıra orta ve uzun dönem olarak da gidebileceğiniz kamplar mevcuttur.

Bu kampların büyük çoğunluğunda lider yardımcılığı ve liderlik gibi tecrübe gerektiren görevlerde yer alabileceğiniz gibi; şehir merkezlerinde veya ofislerde de çalışabileceğiniz projeler mevcuttur. Kamp arama motorumuzda bu kampları MTV veya LTV kodlarıyla görebilirsiniz.

MTV ve LTV türü kampların başvuru, kayıt ve yerleştirme süreci STV’ler ile aynıdır. Ancak bu kamplarda seçme kriterleri kısa dönemlere oranla daha hassastır. Gönüllüden bir motivasyon mektubu talep edilir ve partner kuruluşumuz gönüllü ile görüntülü konuşma yapar. Bu sürecin sonunda gönüllü kabul edilir veya edilmez. Kabul edilmeme durumunuzda aynı süre ile başka bir orta-uzun dönem kampa başvuru yapabilirsiniz. Nasıl Başvurabilirim?

MTV ve LTV türü kampların harcamaları da fazla olacağı için kayıt ücretleri değişiklik gösterir. Bu kamplarda aynı zamanda ekstra ücret de mevcut olabilir.

STV, MTV ve LTV kayıt ücretleri:

2018-2019 sezonu fiyatlandırması 1 Ekim 2018 tarihinde güncellenecektir.

YORUM

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın